Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 23.01.2019 23:16:14

H U Č A

V této sekci budou pravidelně zveřejňovány plánované uzavírky ve městě Prostějov.

vloženo 2.11.2018

Práce budou probíhat v úseku od okružní křižovatky ulic Plumlovské a Josefa Lady a Anglické (velká okružní křižovatka) po křižovatku ulice Plumlovské s ulicí Jungmannovou (u Hané), obě křižovatky budou průjezdné. Uzavírka bude probíhat ve dvou etapách:

 

  1. Etapa

Od 5.11.2018 do 2.12.2018

Opravovaný úsek ul. Plumlovské bude uzavřen pro směr od Mostkovic do centra města. Směr od centra města do Mostkovic bude průjezdný. Objízdná trasa je stanovena po ul. Josefa Lady, U Stadionu, Kostelecká a Blahoslavova.

U spojů MHD vedoucích z centra města směrem k Mostkovicím není změna, pro opačný směr bude zastávka Plumlovská sídliště (u Hané) přesunuta do ulice Jungmannovy asi 100m od křižovatky s ul. Plumlovskou.

 

  1. Etapa

Od 3.12.2018 do 9.12.2018

Opravovaný úsek ul. Plumlovské bude uzavřen pro oba směry. Objízdná trasa je pro oba směry stanovena po ul. Josefa Lady, U Stadionu, Kostelecká a Blahoslavova.

U spojů MHD bude pro oba směry zastávka Plumlovská sídliště (u Hané) přesunuta za do ulice Jungmannovy. Pro směr do města se bude nacházet asi 100 m od křižovatky s ul. Plumlovskou (viz. předchozí etapa), pro směr z centra města se bude nacházet také v ul. Jungmannově, ale hned za rohem (na úrovni parkoviště osobních aut).

 

 

 

 

 

TOPlist